Olivový olej pomáhá změkčit maz v uších, což usnadňuje jeho vlastní odtok. Před nalitím oleje do uší, byste ho měli ohřát zhruba na tělesnou teplotu—37°C. To je teplota vnitřního ucha a olej bude mnohem příjemnější, pokud bude srovnatelné teploty. Olej je ale potřeba lehce nahřát, aby byl teplý, a tak se zvýšil jeho terapeutický účinek.
Potom si kapátkem (dá se koupit v lékárně nebo zdravotnických potřebách) nakapejte do uší dvě tři kapky. Teplý olej naneste na vatový tampón a vložte do ucha – nie však príliš hlboko.
Alternatívou je namočiť do oleja vatový tampón a zaviesť do ucha. Do každého ucha pravidelne nalejte niekoľko kvapiek čistého olivového oleja. Nechajte olej niekoľko minút pôsobiť, než si ľahnete na uterák a nechajte ho kvapkať.
Potom si kvapkadlom (dá sa kúpiť v lekárni alebo zdravotníckych potrebách) nakvapkajte do uší dve tri kvapky. Opäť je dôležité si tampón. Extra panenský olej do kyslosti. Panenský olivový olej do kyslosti.
Oleje najvyššej kvality mávajú kyslosť okolo 2. Obvykle olivový olej sa odporúča, aby jednoducho potrite problémové oblasti, alebo korene, alebo pramene alebo skončí.
Ale často používa olivový vlasovej masky s prídavkom ďalších užitočných produktov, olejov, bylín a tak ďalej. Všetky tieto prostriedky musia byť schopný nielen variť, ale aj uviesť do praxe. Ak nemá bazalka tú správnu konzistenciu, použite olivový alebo kokosový olej. Namočenú gázu alebo vatový tampón namočte do zmesi a vložte do zvukovodu. Kvalitné olivové oleje Nakupovať Vaše objednávky expedujeme do hodín.
Uvádění vatových tamponů do ucha také zvyšuje riziko vzniku infekce ucha. Je také zodpovědný za odeslání tisíců dětí na pohotovostní službu s poraněním ucha každý rok. Konečně se ujistěte, že používáte pouze pokojovou teplotu nebo jen mírně oteplovaný olivový olej , abyste zabránili spálení jemné pokožky v uchu. Postup je veľmi jednoduchý: zohrejeme 2-kvapky olivového oleja – podľa možnosti nie v hrnci, lebo sa rýchlo zohreje a môže sa pripáliť - a nakvapkajme ho priamo do ucha. Je v něm přítomna kyselina olejová, jejíž podíl činí celých procent.
Zásadní rozdíl mezi olivovým olejem a jinými oleji spočívá v tom, že zatímco olivový olej se získává lisováním přímo celých plodů, většina ostatních olejů se vyrábí lisováním semen. Takto připravené kapky můžete nakapat přímo do ucha nebo na ušní tyčinku. Očistěte stroužky česneku a dobře je omyjte. Vymačkejte z nich co nejvíce šťávy. Promíchejte šťávu společně s olivovým olejem a nalijte směs do kapátka.
Nakapejte si 3-kapky směsi do ucha a kusem gázy nebo bavlny uzavřete ucho, aby olej nevytekl. Lehněte si a nechte olej pár minut působit. Postup: Do ucha nakvapkajte pár kvapiek glycerínu a nechajte ho usadiť sa na minút pomocou toho, že do ucha dáte vatu.
Po minútach vatu vytiahnite a ucho očistite handričkou.
Zjemněný olivový olej - do kyselosti Kvalitní olivový olej nesmí být na jazyku hořký, musí mít lahodnou chuť oliv bez různých pachutí známých u nekvalitních olejů. Kupujte pouze oleje s vyznačením stupně kyselosti, vyhnete se nepříjemnému chuťovému překvapení po otevření láhve.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.